Rezervace:

Odstranění tetování

 Náš Laser 

je novou technologií pro odstranění pigmentu nebo tetování na pokožce se silnou a rychlou energií k přímému rozbití pigmentu, zásadně zlepšuje dermatologický vzhled pokožky a odstraňuje rychleji pigmenty na kůži a pod kůží. Rozdíl mezi pico laserem a YAG laserem je délka impulzu pico má o řád kratší délku impulzu oproti YAG který má délku impulzu až 10 ns, to sebou přináší menší zatížení pokožky v oblasti ozáření větší účinek a rychlejší rekonvalsecenci.
 Krátký čas a energie definuje ošetření s dobrými výsledky.
Celkový výsledek překonává hranice nanosekundových YAG laserů.
PicoShoot laser na rozdíl od běžných YAG laserů na odstranění tetování, které vydávají pulzy v řádu nanosekund, pracuje PicoShoot laser na bázi krátkých pulsů. Dodává tak do kůže více energie v kratších intervalech, díky čemuž méně zatěžuje tkáň v místě působení. Výsledkem je roztříštění pigmentu do menších fragmentů, které imunitní systém těla rychleji odstraní.
PicoShoot laser lze efektivně využít jak při odstranění tetování, tak i pro kosmetické zákroky a dermatologii (lifting, odstranění pigmentových skvrn, bělení pokožky)
Při osobní konzultaci vysvětlíme celý proces ošetření a posoudíme, kolik ošetření budete potřebovat k úplnému odstranění tetování. Ošetření je mírně bolestivé, ale nebolí víc, než samotné tetování.